نحوه رتبه بندی شرکت های خدماتی در سال 1403 -صلاحیت اداره کار

نحوه رتبه بندی شرکت های خدماتی در سال 1403 چگونه است؟ رتبه بندی شرکت های خدماتی شامل کسب وکارهای تعمیر و نگهداری، کترینگ و پذیرایی، حمل و نقل، تاسیسات، تامین نیروی انسانی، چاپ و تکثیر، خدمات نگهداری از فضای سبز و خدمات عمومی در سال 1403 توسط وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی از طریق ارزیابی عوامل مختلف مرتبط با توانایی های تخصصی، اجرایی و مدیریتی شرکت ها انجام می شود.

نحوه رتبه بندی شرکت های خدماتی در سال 1403 -صلاحیت اداره کار ادامه مطلب »

نحوه رتبه بندی شرکت های خدماتی در سال 1403 چگونه است؟

استاندارد برند چیست؟ ایزو 10668 – استاندارد ارزش گذاری برند

استاندارد برند چیست؟ ایزو 10668، استانداردی که توسط سازمان بین المللی استاندارد (ISO) ایجاد شده است، به عنوان یک چارچوب حیاتی در ارزیابی ارزش مالی برندها عمل می کند. برندهایی مانند اپل، کوکاکولا، مک دونالد، سامسونگ یا لامبورگینی تصاویری از محصولات با کیفیت و متمایز را تداعی می کنند.

استاندارد برند چیست؟ ایزو 10668 – استاندارد ارزش گذاری برند ادامه مطلب »

استاندارد برند چیست؟ ISO 10668:2010

شرایط اخذ گواهینامه صلاحیت اداره کاربرای شرکت های تازه تاسیس

شرایط اخذ گواهینامه صلاحیت اداره کاربرای شرکت های تازه تاسیس چیست؟ به شرط نداشتن لیست بیمه و عدم دریافت کد کارگاهی نیاز به اخذ طرح طبقه بندی مشاغل ندارند

شرایط اخذ گواهینامه صلاحیت اداره کاربرای شرکت های تازه تاسیس ادامه مطلب »

شرایط اخذ گواهینامه صلاحیت اداره کار برای شرکت های تازه تاسیس

گواهینامه ایمنی مواد غذایی چیست؟ ایزو 22000، HACCP، IFS، BRC

گواهی ایمنی مواد غذایی چیست؟ گواهی ایمنی مواد غذایی به عنوان یک گواهی معتبر عمل می کند و تأیید می کند که یک ماده یا محصول به استانداردها و مقررات سختگیرانه حاکم بر ایمنی و کیفیت مواد غذایی پایبند است. این گواهینامه‌ها که معمولاً توسط نهادهایی مانند وزارت بهداشت، ارگان‌های مستقل یا انجمن‌های صنعتی اعطا می‌شوند، به مصرف‌کنندگان اطمینان می‌دهند که محصول تأیید شده با پروتکل‌های بهداشتی و ایمنی تعیین‌شده مطابقت دارد و ایمنی آن را در تمام طول مسیر از تولید تا توزیع و پردازش تضمین می‌کند.

گواهینامه ایمنی مواد غذایی چیست؟ ایزو 22000، HACCP، IFS، BRC ادامه مطلب »

گواهینامه ایمنی مواد غذایی چیست؟ ایزو 22000، HACCP، IFS و BRC

گواهینامه ATEX چیست؟(گواهینامه ضد انفجار): اخذ گواهی ATEX

گواهینامه ATEX (گواهینامه ضد انفجار چیست؟ گواهی ATEX، که به عنوان گواهی اثبات انفجار نیز شناخته می شود، یک سند مهم در صنایع مختلف است که در آن اتمسفرهای انفجاری خطر قابل توجهی دارد. این گواهینامه نشان دهنده انطباق با استانداردهای ایمنی سختگیرانه است که توسط اتحادیه اروپا برای کاهش خطرات مرتبط با محیط های انفجاری ایجاد شده است.

گواهینامه ATEX چیست؟(گواهینامه ضد انفجار): اخذ گواهی ATEX ادامه مطلب »

گواهینامه ATEX چیست؟ (گواهینامه ضد انفجار اتکس): مراحل اخذ گواهی ATEX

ایزو IMS چیست: آیا IMS استاندارد ایزو است؟ – 4 استاندارد IMS

ایزو IMS چیست؟ IMS مخفف Integrated management systems یعنی سیستم مدیریت یکپارچه است و IMS جزو استانداردهای سازمان بین المللی ایزو نیست، بلکه گواهینامه IMS تایید کننده استقرار الزامات سه استاندارد ایزو 9001 سیستم مدیریت کیفیت، ایزو 14001 سیستم مدیریت زیست محیطی و ایزو 45001 سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی است.

ایزو IMS چیست: آیا IMS استاندارد ایزو است؟ – 4 استاندارد IMS ادامه مطلب »

ایزو IMS چیست: آیا IMS استاندارد ایزو است؟

ایزو 28000 چیست؟ سیستم مدیریت امنیت زنجیره تامین

ایزو 28000 چیست؟ ISO 28000 به عنوان یک استاندارد بین المللی محوری است که الزامات یک سیستم مدیریت امنیت زنجیره تامین را مشخص می کند و در عین حال چارچوب مدیریتی جامعی را برای سازمان هایی که مشتاق اجرای چنین سیستمی هستند ارائه می دهد.

ایزو 28000 چیست؟ سیستم مدیریت امنیت زنجیره تامین ادامه مطلب »

ایزو 28000 چیست؟ سیستم مدیریت امنیت زنجیره تامین

استاندارد ایزو 10005 چیست؟ راهنمای تدوین طرح کیفیت

استاندارد ایزو 10005 چیست؟ ISO 10005 یک استاندارد بین المللی شناخته شده است که دستورالعمل هایی را برای مدیریت کیفیت، به طور خاص با تمرکز بر برنامه های کیفیت ارائه می دهد. این استاندارد با عنوان “راهنمای طرح های کیفیت” اصولی را برای ایجاد، بازنگری، پذیرش، اعمال و بازنگری طرح های کیفیت بیان می کند.

استاندارد ایزو 10005 چیست؟ راهنمای تدوین طرح کیفیت ادامه مطلب »

استاندارد ایزو 10005 چیست؟ راهنمای تدوین طرح کیفیت

مراحل دریافت گواهینامه PMP چگونه است؟ – 2 راه حل ساده

مراحل دریافت گواهینامه PMP گونه است؟ برای دریافت گواهینامه PMP، یک مدیر پروژه باید شرایط خاصی را داشته باشد و سپس یک امتحان 180 سوالی را پشت سر بگذارد. آزمون PMP توسط رهبران پروژه برای رهبران پروژه ایجاد شده است، بنابراین هر سوال آزمون می تواند با تجربیات مدیریت پروژه در زندگی واقعی مرتبط باشد.

مراحل دریافت گواهینامه PMP چگونه است؟ – 2 راه حل ساده ادامه مطلب »

مراحل دریافت گواهینامه PMP چگونه است؟

تعریف دانش مدیریت پروژه (PMBOK) چیست؟

مجموعه دانش مدیریت پروژه (PMBOK) سندی است که شامل اصطلاحات استاندارد، بهترین شیوه ها و دستورالعمل های فرآیند در مورد مدیریت پروژه است که توسط موسسه مدیریت پروژه (PMI) تعریف شده است.

تعریف دانش مدیریت پروژه (PMBOK) چیست؟ ادامه مطلب »

PMBOK مخفف Project Management Body of Knowledge
پیمایش به بالا
02146135223